facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Stoisko firmy „Veo Worldwide Services” na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Wydział Filologiczny UŚ w Sosnowcu

21 maja 2018 r. w godz. od 8.00 do 16.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. S. Grota-Roweckiego 5) odbywać się będzie – adresowane do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem obcym – spotkanie z przedstawicielami firmy „Veo Worldwide Services”. Zorganizowane przez Biuro Karier UŚ wydarzenie będzie okazją między innymi do:

• poznania profilu działalności firmy i możliwości rozwoju w VEO,
  • zapoznania się z procesem rekrutacji,
  • poznania pracowników firmy,
  • zostawienia swojego CV.

Misją pierwszego oddziału Veo Worldwide w Polsce jest stały rozwój w obszarze handlu międzynarodowego. Jako europejski lider branży zajmującej się powtórnym obiegiem niezbytych towarów (tzw. clearance) firma zakupuje produkty pochodzące z rynków z każdego zakątka Europy, jak również ze świata. Obecnie katowickie biuro skupia się na współpracy z Niemcami, Czechami, Słowacją, Serbią, Chorwacją oraz Polską. Głównym celem firmy jest zapewnienie ciągłego wzrostu dzięki budowaniu dobrych i partnerskich relacji z kontrahentami.