Mobilne Targi Kariery na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

Grafka z napisem „Szybki szpil” oraz nazwami firm i instytucji uczestniczących

Udział w mobilnych targach kariery, organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, daje studentom szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury jako pracownika lub praktykanta. Na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Bankowa 9) wydarzenie odbędzie się 21 marca 2019 roku.

Podczas „Szybkiego Szpilu” studenci będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami:

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkania mają charakter otwarty i odbywać będą się od godz. 9.00 do 14.00.

Plakat promujący mobile targi kariery (elementy: napisy „Szybki szpil” oraz nawy firm i instytucji uczestniczących w wydarzeniu)