Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Śląskim Dzieci

6 października 2012 roku o godz. 10.00 w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/2013 na Uniwersytecie Śląskim Dzieci.

W czasie uroczystości nowo przyjętym studentom zostaną wręczone indeksy, smycze oraz identyfikatory. Wykład inauguracyjny pt. „Nauka i zabawa” wygłosi redaktor Wiktor Niedzicki. W uroczystości udział wezmą prorektor ds. kształcenia i studentów prof. UŚ dr hab. Ryszard Koziołek oraz prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

O wydarzeniu napisał portal MojeKatowice.pl w artykule pt. "UŚ Dzieci zainaugurował kolejny rok działalności" (29.10.2012)