facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Kampania „Studiuj w Katowicach”

logo kampanii "Studiuj w Katowicach"

Urząd Miasta Katowice we współpracy z Uniwersytetem Śląskim oraz innymi katowickimi uczelniami rozpoczął realizację kampanii promującej studiowanie w Katowicach. Przedsięwzięcie ma na celu pokazanie Katowic jako miasta akademickiego, posiadającego niezwykle różnorodną ofertę edukacyjną. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej, bogatej ofercie kulturalnej oraz niskim kosztom utrzymania miasto przyciąga młodych ludzi, dając im szansę na rozwój osobisty i zawodowy.

Wśród bohaterów kampanii znaleźli się między innymi studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego, którego siedziba i znaczna część wydziałów (Biologii i Ochrony Środowiska; Filologiczny; Matematyki, Fizyki i Chemii; Nauk Społecznych; Pedagogiki i Psychologii; Prawa i Administracji; Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego; Teologiczny oraz Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych) mieści się właśnie w Katowicach. Opowiadając o powodach wyboru tego miasta nie tylko jako miejsca do studiowania, ale jako przestrzeni do codziennej egzystencji, przekonują, że Katowice są najlepszą z możliwych opcji.

Szczegółowe informacje na temat kampanii znaleźć można pod adresem: www. studiuj.katowice.eu, a także na Facebooku: www.facebook.com/pg/studiujwkatowicach.

Pełna oferta studiów oferowanych przez Uniwersytet Śląski dostępna jest pod adresem: www.katalog.us.edu.pl. Niezbędne informacje dla kandydatów na studia zamieszczane są na stronie: www.kandydat.us.edu.pl

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.