facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Wykład prof. Ryszarda Koziołka w ramach „Uniwersytetu Polonistów”

grafika promująca "Uniwersytet Polonistów"

Organizowany przez Katedrę Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach projekt „Uniwersytet Polonistów” adresowany jest do nauczycieli języka polskiego. Program przedsięwzięcia obejmuje comiesięczne spotkania, połączone z wykładami i dyskusjami. Tegoroczna edycja „Uniwersytetu Polonistów” odbywa się pod hasłem „Przestrzenie spotkania" i będzie dotyczyła zagadnień kulturowych.

Drugi wykład w ramach tego cyklu rozpocznie się 10 stycznia 2017 roku o godz. 16.00 w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1). Prelekcję pt. „Krzywdzące słowa. Leczenie literaturą” wygłosi prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Plakat promujący wykład prof. Ryszarda Koziołka organizowany w ramach "Uniwersytetu Polonistów"