Udział przedstawicieli Uniwersytetu Śląskiego w misji edukacyjnej w Indiach

02.04.2019 - 11:07 aktualizacja 02.04.2019 - 11:07
Redakcja: admin

Od 31 marca do 7 kwietnia 2019 roku w Indiach realizowana jest misja edukacyjna, w ramach której zorganizowane są targi edukacyjne EduExpos oraz spotkania na uczelniach i w instytucjach edukacyjnych. W trakcie wizyty Uniwersytet Śląski reprezentować będą pracownicy Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych – Giga Gogosashvili i Kajetan Pawliszyn.

Podczas targów EduExpos czołowe uniwersytety z całego świata zaprezentują swoją ofertę dydaktyczną. Uczestnicy wydarzenia będą mogli uzyskać m.in. informacje na temat: kierunków i specjalności prowadzonych przez uczelnie, zalet studiowania w różnych miejscach na świecie, wymaganych dokumentów związanych ze studiowaniem w innych krajach, wezmą udział także w spotkaniach ze studentami oraz ekspertami w dziedzinie programów adresowanych do osób chcących podjąć studia na zagranicznych uczelniach. Polskie stoisko narodowe zorganizowane przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) można odwiedzić w następujących miastach: Mumbaju (31 marca), Chennai (2 kwietnia), Bangalore (4 kwietnia) oraz Nowym Delhi (6–7 kwietnia). Wydarzenia dodatkowe są współorganizowane przez placówkę dyplomatyczną w Indiach.

Szczegółowe informacje na temat targów EduExpos dostępne są na stronie: www.eduexpos.edufindme.com. Profil Uniwersytetu Śląskiego jest dostępny na stronie: www.edufindme.com.