Trening relaksacyjny w ramach projektu „Co nas spina?”

21 lipca 2016 r. w godz. od 16.00 do 18.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133) odbędzie się trening relaksacyjny, który poprowadzi mgr Bartłomiej Kochanowski – psycholog.

Relaksacja to pewna umiejętność, której można się szybko nauczyć i dzięki wielokrotnym powtórzeniom stosować jako świetną metodę radzenia sobie z napięciem. Trening jest częścią IV edycji projektu „Co nas spina? – Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego”, realizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Fundację Inicjatyw Akademickich.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonywać drogą elektroniczną, przesyłając e-maila na adres: promocja.wiecjestem@us.edu.pl. W tytule e-maila należy wpisać hasło: trening relaksacyjny, zaś w treści wiadomości – imię i nazwisko osoby zgłaszanej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wiecjestem.us.edu.pl.