„Tama” wyróżniona na festiwalu filmów dokumentalnych w Rosji

Zdjęcie: rolka taśmy filmowej i klaps filmowy

„Tama” – etiuda dokumentalna zrealizowana przez studentów Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego została doceniona na kolejnym międzynarodowym festiwalu. Film w reżyserii Natalii Koniarz ze zdjęciami Stanisława Cuskego otrzymał wyróżnienie w konkursie krótkich filmów dokumentalnych na Moscow International Documentary Film Festival DOKer, który odbywał się od 3 do 8 kwietnia 2019 roku w Rosji.

Kadr z filmu: dojrzały mężczyzna, któremu ktoś goli głowę

Kadr z filmu „Tama”, fot. materiały prasowe

Etiuda została doceniona wcześniej w takich konkursach, jak: Go Short – International Short Film Festival Nijmegen (Holandia), Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Dozwolone do 21” oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Etiuda & Anima”.