Szkolenie „Otwarte metody warsztatowe – wstęp do facylitacji”

Grafika: logo Biura Karier UŚ

We wtorek 10 maja 2016 roku od godz. 10.00 do 13.00 w Studenckiej Strefie Aktywności Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s.133) odbędzie się szkolenie organizowane przez Biuro Karier UŚ pt. „Otwarte metody warsztatowe – wstęp do facylitacji”. Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów).

Facylitację można określić jako pomaganie grupie w osiąganiu wyników, czyli proces, w którym jedna osoba pomaga innym w realizacji zamierzonych celów i podnosi jakość wspólnej pracy. Uczestnicy dowiedzą się czym jest facylitacja i kiedy ją stosujemy, jaką rolę pełni facilitator i za co odpowiada, jaka jest różnica między facylitacją, coachingiem i mentoringiem.

Szkolenie poprowadzi Roman Warkocz – facylitator, konsultant, moderator, trener. Od ponad dekady współpracuje z przedsiębiorcami oraz organizacjami pozarządowymi. Moderuje pracę grup z wykorzystaniem takich metod, jak World Cafe i Open Space

Zapisy na szkolenie prowadzone są drogą telefoniczną pod numerami: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.