Szkolenie dot. budowania wizerunku w sieci

napis: Akademia Rozwoju Kariery

11 lipca 2019 roku w godz. od 10.00 do 12.00 odbywać się będzie szkolenie online pt. „Budowanie wizerunku w sieci podczas poszukiwania pracy”, które poprowadzą przedstawiciele brytyjskiej firmy Alexander Mann Solutions zajmującej się rekrutacją pracowników na całym świecie. Kurs skierowany jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Szkolenie skupiać się będzie na praktycznych poradach dotyczących budowania obecności w sieci w taki sposób, aby ułatwić poszukiwanie i zdobycie pracy. Omówione zostaną portale społecznościowe i profesjonalne, a także inne platformy umożliwiające budowanie wizerunku w internecie.

Kurs organizowany jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Zapisy odbywają się przez formularz rejestracyjny.