Stoisko firmy TextPartner na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

30.03.2017 - 16:54 aktualizacja 30.03.2017 - 16:54
Redakcja: admin

4 kwietnia 2017 r. w godz. od 9.00 do 14.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) zostanie ustawione stoisko firmy TextPartner, przy którym będzie można zasięgnąć informacji na temat oferowanego przez firmę programu praktyk oraz stanowiska tłumacza. Będzie też można porozmawiać z ekspertem o tym, jak zacząć swoją karierę. Zainteresowane osoby będą ponadto mogły zapisać się na bezpłatny test na tłumacza i sprawdzić, jaki poziom językowy reprezentują.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Biuro Karier UŚ, adresowane jest przede wszystkim do studentów filologii germańskiej oraz angielskiej.

TextPartner sp.j. jest dostawcą usług językowych dla klientów w Europie i USA. Oferuje także usługi DTP i poligraficzne dla firm działających w Polsce.