facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Spotkanie z Ryszardem Janem Czarnowskim

Zdjęcie budynku CINiBA

W piątek 17 listopada 2017 roku o godz. 17.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, kawiarenka, poziom 0) odbędzie się spotkanie z Ryszardem Janem Czarnowskim, autorem książki pt. „Wokół Lwowa szlakiem Sobieskiego”. W dyskusji, której przedmiotem będą m.in. związki Jana III Sobieskiego i jego rodziny z Ziemią Lwowską, udział wezmą również dr hab. Aleksandra Skrzypietz z Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego oraz Antoni Wilgusiewicz, prezes Katowickiego Klubu Miłośników Historii i Kultury Lwowa.

Organizatorami wydarzenia są: Katowicki Klub Miłośników Historii i Kultury Lwowa oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. Wstęp jest wolny.