Spotkanie z prorektorem Narodowego Uniwersytetu Mongolii

rektorat Uniwersytetu Śląskiego

12 stycznia 2018 roku o godz. 11.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala nr 24) rozpocznie się spotkanie, w którym udział wezmą: prof. Bayanjargal Ochirkhuya – prorektor Narodowego Uniwersytetu Mongolii w Ułan Bator, prof. dr hab. Ryszard Koziołek – prorektor Uniwersytetu Śląskiego ds. kształcenia i studentów, dr Barbara Morcinek-Abramczyk – lektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej, mgr Agata Wójcik – kierownik Działu Współpracy z Zagranicą oraz mgr Joanna Laskowska – kierownik Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych. W spotkaniu uczestniczyć również będzie student międzynarodowych studiów polskich pochodzenia mongolskiego.

prof. Bayanjargal Ochirkhuya – prorektor Narodowego Uniwersytetu Mongolii w Ułan Bator, prof. dr hab. Ryszard Koziołek – prorektor Uniwersytetu Śląskiego ds. kształcenia i studentów, dr Barbara Morcinek-Abramczyk – lektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej, mgr Agata Wójcik – kierownik Działu Współpracy z Zagranicą oraz mgr Joanna Laskowska – kierownik Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych    prof. Bayanjargal Ochirkhuya – prorektor Narodowego Uniwersytetu Mongolii w Ułan Bator

Fot. Sekcja Prasowa UŚ

Uniwersytet Śląski w Katowicach prowadzi długoletnią współpracę z uczelnią w Ułan Bator, która została sformalizowana w roku 2013 poprzez zawarcie umowy bilateralnej.

Fot. Sekcja Prasowa UŚ

Prof. Bayanjargal Ochirkhuya weźmie również udział w otwarciu Centrum Języka i Kultury Chińskiej UŚ, które odbędzie się o godzinie 10.00 w budynku przy ul. Uniwersyteckiej 4 w Katowicach.

prof. Ryszard Koziołek i prof. prof. Bayanjargal Ochirkhuya