Spotkanie organizacyjne dot. bezpłatnego kursu języka chińskiego

chińskie znaczki

9 października 2017 roku o godz. 17.30 w Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Uniwersytecka 4, parter, sala nr 11/12) rozpocznie się spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnego kursu języka chińskiego, którego pierwsza edycja odbędzie się w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018. Pierwszeństwo zapisu na zajęcia będą mieli studenci I, II i III stopnia studiów oraz wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (dwie godziny lekcyjne dla każdej grupy) w godzinach popołudniowych (o godz. 16.30 lub o godz. 18.00). Na koniec semestru uczestnicy kursu (pod warunkiem zaliczenia odpowiedniej liczby godzin ćwiczeniowych oraz zdania testu na koniec semestru) otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w zajęciach. Planowane jest utworzenie grup na różnych poziomach zaawansowania znajomości języka chińskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są Facebooku.

Plakat promujący kurs języka chińskiego zawierający podstawowe informacje o rodzaju kursu i dacie spotkania organizacyjnego zaplanowanego na 9 października