Spotkanie informacyjne dot. RCS Graduate Program

logo Biura Karier UŚ

4 kwietnia 2017 r. w godz. od 14.00 do 15.30 w Instytucie Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala B-4) odbywać się będzie spotkanie informacyjne dotyczące programu RCS Graduate – programu firmy Bombardier.

Celem RCS Graduate Program jest przyciągnięcie i rozwój najzdolniejszych młodych ludzi kształcących się w zakresie nauk technicznych, aby wraz z nimi stworzyć nową generację rozwiązań dla kontroli ruchu kolejowego. W ramach trwającego 18 miesięcy programu firma Bombardier oferuje:

• 4 moduły szkoleniowe,
  • 3 rotacje tematyczne w zakresie projektów dostosowanych do potrzeb każdego uczestnika,
  • 2 lokalizacje odbywania programu (Katowice + jedno z biur zagranicznych),
  • wsparcie opiekuna merytorycznego (mentor) w trakcie trwania programu i po jego skończeniu,
  • kreatywną pracę w międzynarodowym zespole opartą na systemie zadaniowym i projektowym,
  • kontakt z absolwentami programu z poprzednich lat.

Zgłoszenia do programu można przesyłać do 30 kwietnia 2017 r.

Podczas spotkania informacyjnego będzie możliwość rozmowy z managerami firmy oraz osobą, która aktualnie jest uczestnikiem programu w Katowicach. Inicjatywa jest adresowana do studentów ostatniego roku studiów zarówno I, jak i II stopnia chcących realizować się w obszarach:

• Product Management,
  • Software Design & Development (e.g. Software, Systems, Signalling),