Seminarium w ramach cyklu „Problem granic w filozofii i nauce”

Liczba 19

W środę 11 kwietnia 2018 roku o godz. 15.30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11, sala sympozjalna III) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach 19. edycji seminariów Instytutu Filozofii i Instytutu Fizyki UŚ poświęconych granicom naszej wiedzy.

Prof. zw. dr hab. Jerzy Bodzenta z Zakładu Fizyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Gliwicach wygłosi wykład, który dotyczyć będzie prób zrozumienia mechanizmów transportu ciepła w nanoskali.

Streszczenie wykładu (pdf, 97 kB)

Program cyklu wykładów „Problem granic w filozofii i nauce” (dokument pdf, 111 kB)

Plakat wydarzenia, na białym tle dominuje powtórzona liczba 19 w kolorach żółtym i czarnym, jest też program seminariów na semestr letni oraz tytuł cyklu