Projekt „Studia… i co dalej?” na Wydziale Nauk Społecznych

Grafika z napisem "Level up"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości organizują cykl spotkań przeznaczonych dla osób, które niebawem skończą studia. Szkolenia w ramach projektu „Studia… i co dalej?” tym razem adresowane są do studentów Wydziału Nauk Społecznych. Projekt obejmuje:

• spotkania informacyjne poświęcone perspektywom zawodowym,
  • szkolenia z kompetencji miękkich prowadzone przez specjalistów z Biura Karier UŚ oraz szkolenia dotyczące tworzenia modeli biznesowych, prowadzone przez specjalistów z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Najbliższe spotkania odbędą 20 i 22 kwietnia 2016 roku na Wydziale Nauk Społecznych w Katowicach:

• „Dyplom w ręku – i co dalej?” – spotkanie informacyjne poświęcone perspektywom zawodowym (20 kwietnia, godz. 14.20, sala 339),
  • „Jak wyznaczać sobie cele i je realizować?” – szkolenie z kompetencji miękkich (22 kwietnia, godz. 9.00, sala 136),
  • „Jak tworzyć modele biznesowe?” (20 kwietnia, godz. 15.40, sala 339)

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram szkoleń