facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Konkurs kompozytorski na fanfarę Uniwersytetu Śląskiego

logo Wydziału Artystycznego UŚ

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego w  Katowicach prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk ogłasza konkurs kompozytorski na fanfarę Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który jest adresowany do kompozytorów związanych z Uniwersytetem Śląskim (pracowników, studentów, absolwentów). Przedmiotem konkursu jest fanfara trwająca ca. 45 sekund na tradycyjny kwintet instrumentów dętych blaszanych (2 trąbki, waltornia, puzon i tuba).

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 września 2017 r. Nagroda główna wynosi 5000 zł.

Regulamin konkursu (pdf)

Informacja na temat zmiany terminu rozstrzygnięcia konkursu: zmiana-terminu-rozstrzygniecia-konkursu-na-fanfare-us

Plakat promujący konkurs na fanfarę UŚ zawierający najważniejsze dane go dotyczące