Konferencja pt. „Konstytucja Biznesu – nowe doświadczenie”

Wydział Prawa i Administracji UŚ

Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM wraz z Polskim Towarzystwem Gospodarczym, Instytutem Prawa Gospodarczego oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM organizują ogólnopolską konferencję naukową pt. „Konstytucja Biznesu – nowe doświadczenie”, która odbędzie się 27 listopada 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wydarzenie stanie się okazją do przeanalizowania nowych regulacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, która w ocenie ich twórców ma przynieść pozytywny oddźwięk wśród przedsiębiorców. Powinna bowiem ułatwić podjęcie działalności gospodarczej oraz ma w swojej istocie zmienić stosunek organów administracji publicznej do przedsiębiorców.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia chęci udziału można przesyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie: http://konferencja.iptg.pl/formularz-zgloszeniowy.

plakat pt. "Konstytucja Biznesu" w barwach biało-czerwonych z logo organizatorów, tytułem, miejscem i datą wydarzenia oraz grafiką przedstawiającą zarysy sylwetek 2 osób wchodzących po schodach