facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Koncert kameralny pedagogów PSM i Instytutu Muzyki UŚ

logo Instytutu Muzyki UŚ

We wtorek 28 listopada 2017 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie odbędzie się koncert kameralny pedagogów PSM i Instytutu Muzyki UŚ. Wydarzenie, które wpisuje się w obchody 50-lecia istnienia Uniwersytetu Śląskiego, zorganizowano w ramach współpracy obu placówek.

Instytut Muzyki reprezentować będą: dr Marcin Hałat (skrzypce), dr Bartosz Jaśkowski (śpiew, instrumenty elektroniczne), dr hab. Wojciech Waleczek (fortepian), dr Grzegorz Niemczuk (fortepian), mgr Grażyna Durlow (współprowadzenie koncertu).

W programie koncertu znajdą się utwory między innymi: Johannesa Brahmsa, Jana Sebastiana Bacha, Friedricha Burgmüllera, Sylvaina Kassapa, Fryderyka Chipina, Ferenca Liszta, Henryka Wieniawskiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

plakat promujący koncert kameralny zawierający nazwiska wszystkich muzyków i kompozytorów, których utwory będą grane: Johannesa Brahmsa, Jana Sebastiana Bacha, Friedricha Burgmüllera, Sylvaina Kassapa, Fryderyka Chipina, Ferenca Liszta, Henryka Wieniawskiego