Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Filologicznym

logo Wydziału Filologicznego UŚ

W środę 5 października 2016 roku o godz. 11.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2016/2017.

W programie wydarzenia zaplanowano między innymi odnowienie doktoratu prof. zw. dr hab. Krystyny Heskiej-Kwaśniewicz oraz wykład inauguracyjny pt. „O języku anglofrancuskim”, który wygłosi prof. dr hab. Rafał Molencki, kierownik Zakładu Historii Języka Angielskiego. W inauguracji udział weźmie prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Na temat odnowienia doktoratu prof. zw. dr hab. Krystyny Heskiej-Kwaśniewicz napisali:

Ewa Grzęda: Plurinos annos. Odnowienie doktorantów prof. dr hab. Krystyny Heskiej-Kwaśniewicz i prof. dr. hab. Jacka Kolbuszewskiego. „Góry – Literatura – Kultura” 2017, t. 10