facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

III spotkanie w ramach projektu „Katowice – bo warto”

Dwie dziewczyny słuchające wykładu

We wtorek 17 kwietnia 2018 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Katowicach odbędzie się trzecie spotkanie w ramach projektu pn. „Katowice – bo warto”, który ma na celu zachęcenie młodzieży do mieszkania i studiowania w Katowicach. Przedsięwzięcie pomyślane zostało jako dyskusje na temat perspektyw pracy, mieszkania, zarobków czy możliwości rozwoju. Podczas spotkania przedstawiciele świata nauki i biznesu przekonywać będą, że warto związać swoją przyszłość z Katowicami, natomiast pracownicy Działu Promocji Uniwersytetu Śląskiego przedstawią ofertę edukacyjną uczelni na rok akademicki 2018/2019. Uczestnicy spotkania będą mieli także możliwość uzyskania informacji dotyczących przebiegu rekrutacji na studia.