II i III Ogólnopolska Konferencja „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy”

Instytut Psychologii Uniwersytetu Śląskiego organizuje dwie edycje konferencji z cyklu „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy”. W czwartek 7 kwietnia 2016 roku odbędzie się spotkanie dotyczące włączenia społecznego i zwalczania ubóstwa, natomiast 8 kwietnia tematem dyskusji będzie poprawa monitorowania potrzeb i zjawisk na rynku pracy. Konferencje odbędą się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

Program II Ogólnopolskiej Konferencji „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz włączenia społecznego i zwalczania ubóstwa” (dokument pdf)

Program III Ogólnopolskiej Konferencji „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz poprawy monitorowania potrzeb i zjawisk na rynku pracy” (dokument pdf).