Gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

W środę 17 czerwca 2015 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Podczas uroczystości nagrodzeni zostaną wyróżniający się studenci i doktoranci, a także słuchacze Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na Studenta i Doktoranta Roku.

Uroczystość uświetnią występy artystyczne przygotowane przez członków społeczności akademickiej, a całości będzie akompaniował Kwintet Daniela Cebuli-Orynicza.

W uroczystości udział weźmie JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Spotkanie poprowadzi prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

O wydarzeniu napisali również:

„radio.katowice.pl” w artykule pt. „Wyróżnienia rektora Uniwersytetu Śląskiego” (17.06.2015).

„dziennikzachodni.pl” w artykule pt. „Janusz Świtaj z wyróżnieniem Rektora Uniwersytetu Śląskiego” (17.06.2015).

„gazeta.pl” w artykule pt. „Janusz Świtaj dostał wyróżnienie. Przyjechała Anna Dymna” (17.06.2015).