Gala wręczenia nagród finalistom XX Konkursu Wiedzy Technicznej

Logo Konkursu Wiedzy Technicznej

22 kwietnia 2016 roku odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród finalistom XX Konkursu Wiedzy Technicznej. Celem Konkursu jest zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych szeroko rozumianą techniką i promowanie wśród młodego pokolenia korzyści płynących z wyboru przedmiotów ścisłych na egzaminach maturalnych.

W uczelnianym etapie tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 69 uczniów z 24 szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego i 1 z województwa małopolskiego. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród finalistom rozpocznie się o godz. 12.00 w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Po uroczystej gali odbędzie się spotkanie z organizatorami i władzami Wydziału Informatyki i Nauk o Materiałach.