facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Gala konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”

logo konkursu

Firmy oraz instytucje organizujące dla studentów praktyki i staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym zostaną nagrodzone podczas gali konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”. Uroczystość rozpocznie się 23 lutego 2017 r. o godz. 15.00 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach.

Studenci, absolwenci i pracodawcy zgłosili do konkursu łącznie 41 podmiotów z województwa śląskiego. Spośród nich 15 firm i instytucji zakwalifikowało się do etapu, w którym najlepszego praktykodawcę wybierali internauci w plebiscycie „Dziennika Zachodniego” – współorganizatora konkursu. Swoich laureatów wybrała również kapituła konkursu. Podczas posiedzenia, które odbyło się 9 lutego, wyłonieni zostali zwycięzcy w dwóch kategoriach: firma oraz instytucja publiczna.

Łączenie w konkursie przyznane zostaną nagrody:

• nagroda główna i tytuł honorowy „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”,
  • I, II oraz III wyróżnienie w plebiscycie publiczności,
  • nagroda kapituły konkursu dla firmy oraz dla instytucji publicznej.

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu poznamy podczas gali wręczenia nagród. W uroczystości udział wezmą między innymi przedstawiciele środowiska akademickiego oraz gospodarczego z regioniu. Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w gali uczestniczyć będzie prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.