facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Drużyna UŚ zwycięzcą Akademickiego Pucharu Polski w squashu

logo AZS UŚ

W niedzielę 19 listopada 2017 roku w Łodzi odbył się Akademicki Puchar Polski w squashu o Puchar Zarządu Głównego AZS. W turnieju wzięło udział 9 zawodniczek oraz 32 zawodników z całej Polski. Drużyna Uniwersytetu Śląskiego zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej.

Pod szyldem AZS Uniwersytet Śląski punkty zdobywali studenci: Marek Czechowicz (Wydział Prawa i Administracji), Grzegorz Jędrocha (Wydział Prawa i Administracji), Maciej Cichosz (Wydział Biologii i Ochrony Srodowiska), a także pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu mgr Adam Suchański oraz zawodniczka teamu AZS UŚ Agata Kępa.

Zajęcia sekcji squasha AZS UŚ odbywają się w każdy piątek w godz. od 13.00 do 16.00 w klubie SquashOK w Katowicach.