Dr Izabela Mrochen nominowana w konkursie Lider Cyfrowej Dostępności

12.04.2018 - 15:05 aktualizacja 12.04.2018 - 15:05
Redakcja: admin

Dr Izabela Mrochen – adiunkt w Zakładzie Językoznawstwa Stosowanego i Translatoryki Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki, certyfikowany trener memoQ, kierownik kwalifikacyjnych studiów podyplomowych „Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia”, pomysłodawczyni organizowanych na Uniwersytecie Śląskim Dni Dostępności Cyfrowej została nominowana w konkursie Lider Cyfrowej Dostępności.

Celem konkursu jest promowanie działań, osób i organizacji, które w szczególny sposób wyróżniają się poprzez swoją aktywność na rzecz zwiększenia dostępności do zasobów cyfrowych dla wszystkich użytkowników. Rozstrzygnięcie II edycji tego konkursu odbędzie się 16 kwietnia 2018 roku w Sejmie RP w Warszawie podczas konferencji pt. „Włączenie Cyfrowe – dostępna Polska”.