Dni otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa

16 i 17 kwietnia 2015 r. od godz. 9.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będą dni otwarte praktycznego kierunku studiów – komunikacji promocyjnej i kryzysowej.

Dla kandydatów na studia przygotowano mistrzowskie wykłady. Dr hab. prof. UŚ Danuta Pluta-Wojciechowska wprowadzi słuchaczy w świat logopedii, a dr hab. Jacek Warchala opowie o tajnikach reklamy. W drugiej części spotkania studenci komunikacji promocyjnej i kryzysowej, członkowie Koła Naukowego „Komunikator” wraz z wykładowcami przedstawią kwestie negocjacji i kreacji. Uczestnicy dni otwartych będą mieli także okazję zwiedzić nowoczesny budynek Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Języka Polskiego Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Plakat w formacie pdf można pobrać ze strony Instytutu Języka Polskiego UŚ. Szczegółowe informacje i zapisy drogą e-mail: dniotwarte.kpik@gmail.com oraz pod numerem telefonu: 32 200 95 15.