facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Dni Mediacji na Wydziale Prawa i Administracji

Wydział Prawa i Administracji UŚ

14 listopada 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędą się Dni Mediacji organizowane przez Ośrodek Mediacji Fundacji Wydziału Prawa i Administracji UŚ Facultas Iuridica, Katedrę Postępowania Cywilnego i Koło Naukowe Prawa Procesowego Cywilnego.

W programie wydarzenia zaplanowano:

• godz. 10.10 (aula nr 5) – wykład o mediacjach szkolnych dla uczniów liceów z Katowic, Bytomia, Sosnowca i Siemianowic Śląskich,
  • godz. 11.50 (aula nr 6) – wykład dla studentów o mediacji w sprawach cywilnych.

Ponadto przewidziane jest szkolenie dla mediatorów z zakresu prawidłowego formułowania ugód mediacyjnych, które przeprowadzą sędziowie.

Osoby zainteresowane udziałem w Dniach Mediacji proszone są o kontakt telefoniczny (516 135 930) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (mediacje@us.edu.pl).