Budynek WRiTV zakwalifikowany do konkursu World Architecture Festival

Logo Wydziału Radia i Telewizji UŚ

Budynek Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego został zakwalifikowany do ogólnoświatowego konkursu architektonicznego „World Architecture Festival”. Wspólny projekt BAAS arquitectura, Grupa 5 Architekci oraz Małeccy Biuro Projektowe startuje w kategorii „Uczelnie wyższe i placówki badawcze”. W konkursie o Budynek Roku World Architecture Festival weźmie udział również sześć innych projektów z Polski.

World Architecture Festival jest jedynym z najważniejszych konkursów architektonicznych, w którym biorą udział projekty zrealizowane oraz do realizacji. Tegoroczna edycja festiwalu odbywać się będzie od 4 do 6 grudnia 2019 roku w Amsterdamie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.worldarchitecturefestival.com.