facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Briefing prasowy dotyczący Tygodnia Zdrowia Psychicznego

Mikrofony dziennikarskie

W poniedziałek 6 marca 2017 roku o godz. 11.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (sala konferencyjna na parterze) odbędzie się briefing prasowy dotyczący obchodów Tygodnia Zdrowia Psychicznego. W spotkaniu udział wezmą: mgr Maria Flakus z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Agnieszka Hoffmann – członek śląskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny (IFMSA – Poland), studentka medycyny ŚUM, a także studenci psychologii i kierunków lekarskich.

Tydzień Zdrowia Psychicznego to wydarzenie, którego celem jest edukacja w zakresie problematyki zdrowia psychicznego. Dla uczestników przygotowano szereg warsztatów, spotkań oraz konsultacji. Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl