Wystawa pt. „Kolekcja Sztuki Dziecka”

Od 3 lutego 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej można zobaczyć wystawę dziecięcej twórczości plastycznej zatytułowaną „Kolekcja Sztuki Dziecka”. Ekspozycja, która tworzona jest od 2006 roku ma charakter objazdowy. Składają się na nią prace wykonane przez dzieci w wieku od 3 do 13 lat – podopiecznych Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Wystawa odbywająca się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej to premierowa odsłona edycji z 2013 roku. Została zorganizowana we współpracy z Pałacem Młodzieży w Katowicach.

Wernisaż połączony z wręczeniem certyfikatów młodym twórcom odbędzie się w czwartek 13 lutego o godz. 17.00 w sali konferencyjnej CINiBA. Wstęp jest wolny.