Wystawa prac dyplomowych absolwentek Wydziału Artystycznego

Od 10 stycznia do 14 lutego 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji będzie można oglądać ekspozycję „D '13* [Dyplomy: projektowanie graficzne)” prezentującą prace dyplomowe szesnastu tegorocznych absolwentek Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie: Marty Czuban, Karoliny Gilewicz, Beaty Grzeganek, Weroniki Grzywy, Katarzyny Hańczak, Pauliny Kosmy, Aleksandry Kuźmickiej, Patrycji Sicińskiej, Sary Siudziak, Martyny Sobolewskiej, Magdaleny Strączyńskiej, Alicji Werner, Marty Wierzbowskiej, Karoliny Wilk, Agnieszki Woźniak oraz Sylwii Zwolskiej.

Wystawa prezentuje wybrane projekty oddające różnorodność zainteresowań i umiejętności absolwentek UŚ. Tematyką prac są: projektowanie książki, projektowanie krojów pisma, aplikacja mobilna, identyfikacja wizualna, plakat ekologiczny i reklamowy oraz branding opakowań.

Kuratorem wystawy jest dr Tomasz Kipka.