Wykład pt. „Polityka wodna w Unii Europejskiej”

1 marca 2012 r. o godz. 16.00 w sali nr 121 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach XX cyklu wykładów „Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska”. Wykład pt. „Polityka wodna w Unii Europejskiej” wygłosi dr inż. Marek Gromiec – stały doradca Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa Sejmu RP.

Organizatorem wykładu jest Polski Klub Ekologiczny.

O wykładowcy:
Dr inż. Marek Gromiec – ekspert ONZ. Absolwent Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Ochrony Środowiska Uniwersytetu Teksasu w Austin, USA. Obecnie: stały doradca Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa Sejmu RP, członek Rady Nadzorczej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, prezes Zarządu Stowarzyszenia Ekorozwój.

Zaproszenie na wykład

Harmonogram wykładów