Wykład pt. „Budowanie Strategii Organizacji”

12 listopada 2012 r. w godz. od 12.30 do 14.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się wykład pt. „Budowanie Strategii Organizacji”. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom z obszaru zarządzania strategicznego. Wykład poprowadzi dr Karolina Mitraszewska, dyrektor Biura Zarządzania Projektami w firmie Provident Polska SA. Wykład będzie okazją do poszerzenia wiedzy teoretycznej na temat planów strategicznych i miar pomocnych w procesach strategicznych, a także wiedzy praktycznej poprzez analizę danych przykładowej spółki oraz rozważenie celów i strategii zwiększających jej pozycję na rynku.

Organizatorem wydarzenia jest firma Provident Polska SA. Warunkiem udziału jest telefoniczna rejestracja pod numerem: 32 359 20 32. Zapisy przyjmowane są od 5 listopada 2012 r.