Wręczenie wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla studentów i doktorantów

13 czerwca 2014 r. o godz. 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się uroczystość wręczenia Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla studentów i doktorantów wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w inicjowaniu i wspieraniu życia studenckiego, a także w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej i popularnonaukowej.

Podczas uroczystości zostanie ogłoszony wynik plebiscytu na Studenta Roku. Celem konkursu jest wybranie osoby, która ze względu na swoją działalność bądź osiągnięcia zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Szczegółowe informacje...

Plebiscyt na Studenta Roku