Wręczenie dyplomów absolwentom studiów MBA

06.12.2017 - 10:32, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

W piątek 8 grudnia 2017 roku o godz. 16.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom IV edycji prestiżowego programu biznesowego Master of Business Administration.

Excutive Master of Business Administration w Katowicach organizowany jest przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego. Program walidowany jest przez Aix-Marseille Graduate School of Management (Uniwersytet Paula Cezanne’a w Marsylii) – czołową francuską szkołę biznesu, a w ratingu SEM FORUM kategoryzowany w klasie mistrzowskiej.

Studia MBA kierowane są do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, właścicieli firm i przedsiębiorców. Ich ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Absolwenci studiów MBA podczas uroczystości (grupa osób w strojach akademickich)