"Własna firma technologiczna? Dobry pomysł!" - Spotkanie informacyjne

22 października 2009 r. o godz. 13.30 w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie informacyjne "Własna firma technologiczna? Dobry pomysł!" z przedstawicielami Euro - Centrum Park Naukowo - Technologiczny.

Celem spotkania jest prezentacja oferty wsparcia w zakresie tworzenia własnej firmy technologicznej w obszarze poszanowania energii oraz odnawialnych źródeł energii.

Plan spotkania:

1. Prezentacja projektu pn. „Energia na start” - wsparcie szkoleniowe w zakresie zakładania firmy technologicznej, udział w targach
  2. Prezentacja projektu pn. „Kapitał dla energii” - wsparcie w postaci inkubacji pomysłu, jego dalszego rozwoju
  3. Prezentacja projektu pn. „Kapitał dla energii” - możliwości uzyskania wsparcia finansowego do 200 tyś EUR na założenie firmy.
  4. Prezentacja Euro-Centrum Parku Przemysłowego - oferta powierzchni biurowej z przeznaczeniem dla młodych firm technologicznych

Zapisy prowadzi Biuro Karier telefonicznie pod numerem: (32) 359 20 32 lub mailowo pod adresem: bk@us.edu.pl.