Wizyta studentów zagranicznych w ramach programu Study Tours to Poland

20 maja 2014 r. o godz. 11.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 159, ul. Bankowa 12, Katowice) odbędzie się spotkanie z grupą studentów z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii w ramach programu Study Tours to Poland. Ofertę edukacyjną uczelni przedstawi Olga Chomątańska, specjalista z Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych UŚ. Spotkanie będzie okazją do przybliżenia specyfiki oraz działalności Biura Karier, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Studenci zwiedzą także Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką.

Program Study Tours to Poland jest finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowany przez Kolegium Europy Wschodniej, Fundację Borussia.