Wieczór wigilijny „Ze wszystkich stron – Wesołych Świąt”

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś zaprasza nauczycieli akademickich Uniwersytetu Śląskiego na wieczór wigilijny „Ze wszystkich stron – Wesołych Świąt”, który odbędzie się 17 grudnia 2015 r. (czwartek) o godz. 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12). Spotkanie będzie okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia świątecznych życzeń.

W programie koncert kolęd w nowych, autorskich aranżacjach wykonanych przez: Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” pod dyrekcją dr hab. Izabelli Zieleckiej-Panek, zespół instrumentalny w składzie: Karol Pyka (fortepian), Marcin Żupański (saksofon), Tomasz Wrzecionko (bass), Konrad Sadlik (instrumenty perkusyjne) oraz solistów: Bartosza Jaśkowskiego, Magdalenę Grzegorzek, Martynę Kwolek, Marlenę Zając, Magdę Zborek, Szymona Staniszewskiego.

Plakat stanowiący zaproszenie do udziału w wieczorze wigilijnym