Wieczór wigilijny „Śpiewajcie i grajcie Mu”

JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś zaprasza nauczycieli akademickich Uniwersytetu Śląskiego na wieczór wigilijny „Śpiewajcie i grajcie Mu”, który odbędzie się 20 grudnia 2012 r. (czwartek) o godz. 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12). Spotkanie będzie okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia świątecznych życzeń.

Oprawę muzyczną wieczoru wigilijnego zapewnią: chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” pod dyrekcją dr hab. Izabelli Zieleckiej-Panek oraz zespół Besquidians w składzie: Wojtek Golec – akordeon i śpiew, Przemek Ficek – dudy, instrumenty pasterskie, Marcin Żupański – saksofony, klarnet basowy, Marcin Pokusa – skrzypce i śpiew, Rafał Bałaś – kontrabas, instrumenty pasterskie.

Informujemy, że osoby zainteresowane będą mogły nabyć sianko na stół wigilijny u przedstawicieli Hospicjum Cordis. Sianko będzie można kupić przy punkcie informacyjnym na parterze rektoratu UŚ za dowolną kwotę. Do zakupionego sianka dołączone będą płyty CD z nagraniem najpiękniejszych kolęd w wykonaniu chóru Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia”.