Wernisaż wystawy pt. „Życie uliczne”

10 września 2014 r. o godz. 11.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się otwarcie wystawy fotografii pod tytułem „Życie uliczne”. Autorami zdjęć są uczniowie Technikum nr 4 w Bytomiu. Ekspozycja mieści się w holu głównym na poziomie 0. Wystawa potrwa do 26 września.

Wystawa przygotowana przez uczniów kierunku fototechnik Technikum nr 4 w Bytomiu koncentruje się wokół tematu miasta. Emocje zarejestrowane na fotografiach mają na celu zaintrygowanie i zaskoczenie widza. Zdjęcia odzwierciedlają radość, smutek, miłość, cierpienie i strach. Większość fotografii jest monochromatyczna, co podkreśla charakter miasta, którego nie dostrzegamy na co dzień.

Szczegółowe informacje na temat wystawy dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.