Warsztaty radzenia sobie ze stresem

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Grupa WARTA organizują warsztaty radzenia sobie ze stresem. Zajęcia pozwolą uczestnikom spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Najbliższe spotkanie odbędzie się 30 listopada 2015 r. o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, Studencka Strefa Aktywności, sala 133).

Program warsztatów został skonstruowany tak, aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu, lepiej zrozumieć swoje reakcje w sytuacjach trudnych. Uczestnicy zachęcani będą do refleksji na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki. Wspólnie zostaną wypracowane alternatywne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.