Warsztaty pt. „Dwa mózgi w szkole, czyli neurobiologiczne podłoże nauczania i wychowania”

27 maja 2015 roku w godz. od 14.45 do 18.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (sala nr 304) odbędzie się szkolenie z zakresu neurodydaktyki pt. „Dwa mózgi w szkole, czyli neurobiologiczne podłoże nauczania i wychowania”. Warsztaty pomogą zrozumieć m.in. źródła nieporozumień pojawiających się między nauczycielami i uczniami.

Cena szkolenia dla studentów UŚ wynosi 40 zł. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursy.us.edu.pl. Pytania można także przesyłać drogą elektroniczną na adresy e-mail: ztrzeszkowska@us.edu.pl oraz mklimek@us.edu.pl.