Warsztaty pt. „W drogę! Rodzinna gra edukacyjna na temat krajów romańskich”

W ramach Śląskiej Nocy Naukowców 28 września 2012 r. od godz. 17.00 do 21.00 w holu Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się edukacyjna gra terenowa dla dzieci z rodzicami „W drogę! Rodzinna gra edukacyjna na temat krajów romańskich”.

Uczestnicy spotkania będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Hiszpanii, Portugalii, Francji i Włoch. Poznając te europejskie kraje, będą zdobywać punkty na dwunastu specjalnie przygotowanych stanowiskach sprawności, które zostały rozmieszczone w budynku Wydziału Filologicznego w Sosnowcu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat wraz z rodzicami. Warsztat zostanie poprowadzony przez: mgr Agnieszkę Palion-Musioł, dr Agnieszkę Szyndler, mgr Ewę Śmiłek, mgr Anielę Kucharską oraz mgr. Sławomira Kaptacza.

Warsztaty objął patronatem radca ds. edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii w Polsce. Partnerem wydarzenia jest miasto Sosnowiec. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Śląskiej Nocy Naukowców: www.nocnaukowcow.com.pl/pl/wydarzenie/279.

logo Sosnowca   logo