VIII edycja Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

08.02.2016 - 17:41 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

Ruszyła VIII edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Wyróżnienia przyznawane są studentom i doktorantom za osiągnięcia i realizację inicjatyw w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej oraz za wspieranie i inicjowanie życia studenckiego. Wyróżnienie, obejmujące działalność od rozpoczęcia studiów, można otrzymać jednorazowo.

Terminy składania wniosków na wydziałach są ogłaszane przez dziekanów i udostępniane na stronie konkursu. Ostateczny termin przekazywania przez wydziały wniosków do Centrum Obsługi Studenta mija 21 marca 2016 r.

Drogą elektroniczną, każda osoba lub instytucja może zaproponować kandydata, który zasługuje na udział w konkursie, lecz z różnych powodów nie zgłosił się do niego osobiście.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://student.us.edu.pl/propozycja-kandydata. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.wyroznienia.us.edu.pl.

Grafika promująca konkurs: herb Uniwersytetu Śląskiego oraz znak graficzny konkursu