VIII edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach”

22.05.2018 - 14:12 aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Od 23 do 25 maja 2018 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15) odbywać się będzie VIII edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach”, której tematem przewodnim będzie „50 twarzy kobiety przedsiębiorczej”. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się kwestie dotyczące m.in. budowania własnej marki, samorozwoju oraz łączenia pracy zawodowej z przestrzenią prywatną. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. panel dyskusyjny, warsztaty poświęcone m.in. skutecznym technikom negocjacji w biznesie, a także szkolenia z zakresu umiejętności miękkich.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.