VII edycja konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL)

24.06.2016 - 14:37, aktualizacja 24.06.2016 - 14:37
Redakcja: admin

Od 28 do 29 czerwca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowicach odbywać się będzie VII edycja konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders – ABSL), będąca jednym z największych i najważniej­szych wydarzeń branży outsourcingowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Tematem wiodącym tegorocznego spotkania jest „Transforming Ourselves Changing the World”. Konferencja gromadzi kilkuset uczestników, w tym menadżerów największych centrów SSC, BPO, ITO oraz R&D, a także reprezentantów rządu, władz lokalnych, instytucji publicznych oraz organizacji biznesowych z całego świata. Gośćmi spotkania będą m.in. sekretarz stanu Condoleezza Rice, wiceprezes Rady Ministrów i minister rozwoju Mateusz Morawiecki, prezydent Katowic dr Marcin Krupa, a także członek Komitetu Wykonawczego Grupy Capgemini Aruna Jayanthi.

Konferencja ABSL jest głównym miejscem spotkań i platformą do budowy relacji biznesowych. Wydarzenie umożliwia między innymi prezentację firm i ich ofert dedykowanych branży outsourcingowej, promocję i wzmocnienie rozpoznawalności marki wśród największych polskich i zagranicznych firm, zapoznanie się z najnowszymi trendami w biznesie outsourcingowym oraz poznanie specyficznych potrzeb firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Konferencja jest także okazją do nawiązania partnerstwa i współpracy z największymi firmami outsourcingowymi.

Z ramienia Uniwersytetu Śląskiego w konferencji uczestniczyć będzie dyrektor Gabinetu Rektora Uniwersytetu Śląskiego dr Magdalena Ochwat.

Szczegółowe informacje na temat VII Konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) dostępne są na stronie: www.absl-conference.com.