Uroczystość wręczenia Nagrody im. Lwa Sapiehy oraz Nagrody im. Iwana Wyhowskiego

2 kwietnia o godz. 12.00 w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego w Warszawie odbędą się uroczystości wręczenia Nagrody im. Lwa Sapiehy oraz Nagrody im. Iwana Wyhowskiego. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Mirosław Nakonieczny.

W programie uroczystości przewidziano między innymi wystąpienie ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny oraz odczyty laureatów Nagród.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Szczegółowe informacje na temat nagród dostępne są na stronie: www.studium.uw.edu.pl.